Moderní
Fitness centrum

HATHA JÓGA

Hathajóga svými ásanami, uvolňovacími cviky a harmonizačním cvičením vrací pružnost páteři, uklidňuje nervy, uvolňuje svaly, oživuje činnost orgánů a nervových center, pomáhá obnovit přirozený tok energie v těle a odstraňuje tak návyky sabotující náš rozvoj a pročišťuje vzpomínky usazené v naší paměti. Na nejvyšší úrovni nás jóga učí bdělosti, stavu nepodmíněné radosti a stavu prostého jakéhokoli hodnocení.

Dechová cvičení – (pránájáma) - přinášejí tělu potřebný a zázračně ozdravující kyslík, pročišťují organismus, zbavují tělo toxinů a léčí. Správné dýchání je nesmírně blahodárné pro celé tělo. Což vede k ovlivnění tělesné, emoční a intelektuální složky našeho bytí.

Díky pravidelné relaxaci člověk skrze hluboké uvolnění získává daleko větší nadhled a odstup od situací, které denně prožívá a musí řešit. Díky pomalému a hlubokému dechu má tělo příležitost k regeneraci a uzdravení. Zlepšuje se okysličení a přirozený detoxikační proces v těle. Díky pravidelné relaxaci je tělo zdravé, silné a radostné. Navrací se ke své přirozenosti. Způsob hodnocení situací, které člověk prožívá, se stává rozumnějším, daleko více odpovídá skutečnosti a nepodléhá pouhým představám své mysli.

Abychom vydrželi v meditaci dlouhou dobu, potřebujeme mít zdravé, silné, klidné a pružné tělo.

Hatha Jógu si u nás můžete zacvičit se Šárkou Olšanskou

Líbí se Vám tato stránka?

Hustopečský
Kameňák

Tradiční závod horských a trekkingových kol pro širokou veřejnost pořádaný za podpory města Hustopeče a stálých partnerů. 

Technicky nenáročný terén je určen i pro začátečníky a širokou veřejnost. Délka závodu je 23 km (EASY) a 45,3 km (ELITE).

Více informací o Kameňáku

Vánoční desítka
Hustopeče

Tradiční závod amaterského běhu pro širokou veřejnost. Trasa převážně po asfaltu, kolem rybníku s jedním "výživným" stoupáním. 

6ti km závod je vyhlášen jako Běh s úsměvem, takže opravdu pro každého a po rovině. Součástí jsou závody dětí.  :-)

Více informací o Vánoční desítce