Moderní
Fitness centrum

QI GONG (čikung)

CCHI KUNG pro zdraví je sestava různých jednoduchých fyzických a mentálních cviků, které dodávají energii do našeho těla. Na rozdíl od běžného posilováni ve fitku CCHI KUNG pomáhá uvolnění organizmu, což umožňuje nemocnému tělu resp. orgánu načerpat energii cchi, kterou potřebuje k uzdravení. CCHI KUNG doslova znamená práce s energií. Postupně dochází k harmonizaci energie v těle, která se projeví ve zvýšení imunity, hormonální stability, odstranění neplodnosti, stabilitě lymfatického systému.

Pomocí cvičení CCHI KUNGU odstraníte bolesti páteře, únavu, stres, zlepšíte soustředění a spánek, rozvinete duševní pohodu, emocionální stabilitu, klid. U relativně zdravých jedinců působí CCHI KUNG preventivně, tj. energeticky harmonizuje dřív než se nemoc projeví na fyzické úrovni. Je vhodné pro nastávající maminky, velmi pomáhá při chemoterapii. Pravidelné cvičení udrží naše tělo i duši aktivní až do našeho pozdního věku. Proto je ideální do dnešní uspěchané doby.

Vlastní pohyby jsou jednoduché a lehké na zapamatování (na rozdíl od mediálně známějšího tai-cchi). Cvičení může praktikovat každý, bez omezení věku. Toto až pohodové cvičení je fyzicky nenáročné a dá se přizpůsobit pohybovým omezením. 

Hanka Žižková

Líbí se Vám tato stránka?

Hustopečský
Kameňák

Tradiční závod horských a trekkingových kol pro širokou veřejnost pořádaný za podpory města Hustopeče a stálých partnerů. 

Technicky nenáročný terén je určen i pro začátečníky a širokou veřejnost. Délka závodu je 23 km (EASY) a 45,3 km (ELITE).

Více informací o Kameňáku

Vánoční desítka
Hustopeče

Tradiční závod amaterského běhu pro širokou veřejnost. Trasa převážně po asfaltu, kolem rybníku s jedním "výživným" stoupáním. 

6ti km závod je vyhlášen jako Běh s úsměvem, takže opravdu pro každého a po rovině. Součástí jsou závody dětí.  :-)

Více informací o Vánoční desítce