Moderní
Fitness centrum

Fitness

Posilovna

Posilovnu tvoří 60 stanovišť profesionálních strojů v částečně oddělených místnostech. Zde najdete oddělení posilovacích strojů s možností nastavení zátěže pomocí cihliček nebo klasických kotoučů a oddělení s jednoručkami a nakládacími žerděmi.

Stroje jsou dimenzovány tak, aby byly vhodné jak pro začátečníky, ale stejně tak pro pokročilé nebo závodníky.

Cílem cvičení v posilovně je formovat tělo do tvarů, které právě vám připadají atraktivní a kde si můžete pomoci od bolesti např. kloubů, zad a podobně.

V posilovně můžete získávat svalovou hmotu, ztrácet nadbytečné kilogramy nebo obecně nabývat sílu.

Ve FITNESS CLUB FREEDOM můžete také využít pomoci trenéra a domluvit si individuální plán pro trénink.

S TRX můžete provádět nekonečné množství cviků, kdy jedinou intenzitou je úhel Vašeho těla oproti závěsnému bodu a Vaše tělesná hmotnost. Po celou dobu cvičení na TRX je vždy cvičeno pouze s váhou vlastního těla a to ve všech třech rovinách pohybu, což je nejoptimálnější pro komplexní uplatnění pravidel funkčního tréninku.

V každý okamžik či po každém opakování si lze intenzitu velmi snadno přenastavit. Čím jsme níže pod závěsným bodem, tím se intenzita zvyšuje a naopak. Nejlepší intenzita je taková, abychom vnímali, že posledních pár opakování je prováděno téměř do úplného vyčerpání svalové síly.

Cvičení na TRX se může zdát jako velmi snadné, ale opak je však pravdou. TRX procvičí nejen svalové partie, které jste zvyklí procvičovat při svých trénincích, ale zejména zapojí svaly o kterých jste doposud nevěděli.

 

Cardio zóna

 Volně navazuje na prostory posilovny. Kardiozónu tvoří 16 strojů – konkrétně běžecké pásy, eliptikaly (cross trainery), stepery a rotopedy Technogym a Matrix.

Cardiostroje jsou ideálním nástrojem k zahřátí organismu před cvičením, pro tréninky na redukci podkožního tuku, nebo mohou sloužit jako doplněk ke všem ostatním sportovním aktivitám.

Při pravidelném cvičení na kardiostrojích posílíte kardiovaskulární systém při aktivitě, která jen velmi málo zatěžuje klouby dolních končetin. Používáme profesionální stroje Technogym a Matrix, kteří již dlouhodobě stanovují měřítka kvality ve výrobě cardiostrojů.

 

 

 

Služby osobního trenéra

Pokud hledáte kvalitu a chcete jít tvrdě za svým cílem, doporučujeme vám osobní tréninky s trenéry Fitness clubu Freedom. Naši pečlivě vybraní trenéři jsou připraveni dohlížet na kvalitu vašeho cvičení. Budou vás motivovat do dalších a dalších tréninků, které vám dopomohou k úspěchům a splnění cílů, které jste si určili.

První konzultaci s osobním trenérem poskytujeme zdarma.

Chci se dozvědět více o osobních trenérech

Fotogalerie

Líbí se Vám tato stránka?

Hustopečský
Kameňák

Tradiční závod horských a trekkingových kol pro širokou veřejnost pořádaný za podpory města Hustopeče a stálých partnerů. 

Technicky nenáročný terén je určen i pro začátečníky a širokou veřejnost. Délka závodu je 23 km (EASY) a 45,3 km (ELITE).

Více informací o Kameňáku

Vánoční desítka
Hustopeče

Tradiční závod amaterského běhu pro širokou veřejnost. Trasa převážně po asfaltu, kolem rybníku s jedním "výživným" stoupáním. 

6ti km závod je vyhlášen jako Běh s úsměvem, takže opravdu pro každého a po rovině. Součástí jsou závody dětí.  :-)

Více informací o Vánoční desítce