Moderní
Fitness centrum

Fitness jako benefit

Skutečnost, že většina moderních společností využívá různé formy firemního vstupného ve sportovních klubech dokládá, že tzv. „corporate wellness“ má zřejmý pozitivní vliv na jejich produktivitu a úspěch.

Prvotní náklady, které zaměstnavatel vynaloží brzy významně převýší pozitiva. Zaměstnanci, kteří si osvojí pravidelné cvičení 2-3 hodiny týdně, mohou zaznamenat výrazné zlepšení svého tělesného zdraví i psychické kondice, což se významně podílí na úspěchu celé společnosti.

Mezi další výhody patří zvýšení motivace a loajality zaměstnanců, zlepšení pracovní morálky a zvýšení produktivity, odbourání stresu, snížení nákladů spojených se zdravotní péčí, snížení absencí, prevence a kontrola chronických zdravotních potíží a mnoho jiných.

Víme, že potřeby každé firmy jsou jiné, a proto vám rádi sestavíme individuální program přizpůsobený vašim konkrétním požadavkům.

Mezi naše klienty patří např.: 

 

Chci se dozvědět více

Líbí se Vám tato stránka?

Hustopečský
Kameňák

Tradiční závod horských a trekkingových kol pro širokou veřejnost pořádaný za podpory města Hustopeče a stálých partnerů. 

Technicky nenáročný terén je určen i pro začátečníky a širokou veřejnost. Délka závodu je 23 km (EASY) a 45,3 km (ELITE).

Více informací o Kameňáku

Vánoční desítka
Hustopeče

Tradiční závod amaterského běhu pro širokou veřejnost. Trasa převážně po asfaltu, kolem rybníku s jedním "výživným" stoupáním. 

6ti km závod je vyhlášen jako Běh s úsměvem, takže opravdu pro každého a po rovině. Součástí jsou závody dětí.  :-)

Více informací o Vánoční desítce