Moderní
Fitness centrum

SILOVÁ ZÓNA

Posilovnu tvoří 60 stanovišť profesionálních strojů v částečně oddělených místnostech. Zde najdete oddělení posilovacích strojů s možností nastavení zátěže pomocí cihliček nebo klasických kotoučů a oddělení s jednoručkami a nakládacími žerděmi.

Stroje jsou dimenzovány tak, aby byly vhodné jak pro začátečníky, ale stejně tak pro pokročilé nebo závodníky. Najdete u nás také zástupce značky Hammer Strenght. Stroje prochází pravidelnou údržbou a neustále se snažíme sledovat trend a podle toho posilovnu dovybavovat. Najdete u nás 4 olympijské osy, trap bar, dřepovací stojan a mnoho dalšího.

Najdete u nás tři sady jednoručních činek od 1kg po 10kg, dále pak dvě sady od 10kg do 60kg s rozestupy 2 nebo 2,5kg.

Cílem cvičení v posilovně je formovat tělo do tvarů, které právě vám připadají atraktivní a kde si můžete pomoci od bolesti např. kloubů, zad a podobně.

V posilovně můžete získávat svalovou hmotu, ztrácet nadbytečné kilogramy nebo obecně nabývat sílu.

Ve FITNESS CLUB FREEDOM můžete také využít pomoci osobního trenéra a domluvit si individuální plán pro trénink.

Fotogalerie

Líbí se Vám tato stránka?

Hustopečský
Kameňák

Tradiční závod horských a trekkingových kol pro širokou veřejnost pořádaný za podpory města Hustopeče a stálých partnerů. 

Technicky nenáročný terén je určen i pro začátečníky a širokou veřejnost. Délka závodu je 23 km (EASY) a 45,3 km (ELITE).

Více informací o Kameňáku

Vánoční desítka
Hustopeče

Tradiční závod amaterského běhu pro širokou veřejnost. Trasa převážně po asfaltu, kolem rybníku s jedním "výživným" stoupáním. 

6ti km závod je vyhlášen jako Běh s úsměvem, takže opravdu pro každého a po rovině. Součástí jsou závody dětí.  :-)

Více informací o Vánoční desítce