Moderní
Fitness centrum

INDOOR CYCLING

Co je to Indoor Cycling?

Jde o nejúčinnější a vysoce motivující kardio-vaskulární cvičení posledních let. Lekce probíhají na speciálních, v současnosti nejmodernějších kolech Tomahawk IC 7. Každý jezdec si volí zátěž, která mu vyhovuje. Tempo určuje rytmický hudební doprovod. Vše probíhá pod vedením lektora-držitele certifikátu Indoor Cycling. Cvičení je nenáročné na koordinaci pohybů, nezatěžuje kloubní systém a směřuje k celkovému procvičení svalů nohou a hýždí, ale také paží a svalů trupu. Již po několika cvičebních hodinách je znát úbytek tukových zásob a zlepšení fyzické kondice. Důraz je kladen i na správnou techniku jízdy na kole. 

Co na lekci?

  • čisté boty s pevnou podrážkou /můžete mít i tretry s SPD systémem/
  • sportovní oblečení /nejlépe cyklistické kraťasy, tričko nebo dres,čelenku/
  • malý ručník na otírání potu
  • láhev s pitím – nejlépe cyklolahev / min. 0,7 l /

Proč chodit na Indoor Cycling?

  • pro udržení a zvýšení fyzické kondice
  • pro udržení a redukci váhy
  • pro dobrý pocit

Pro koho je Indoor Cycling určen?

Pro všechny!!! Hubené i silnější – muže i ženy různé kondice a všech věkových kategorií.

Tomahawk ® je považován za německou luxusní automobilku pro indoor cycling kola a je jedním z předních výrobců. S více než 19 let zkušeností jsou inspirací pro tréninkové vybavení nejvyšší třídy.


Díky kolům TOMAHAWK ® může mít člověk pocit, že je profesionálem na cyklistiku i ve svém vlastním domě. Všechny modely byly vyvinuty za použití nejnovějších poznatků sportovní vědy a nabízí mnoho výhod pro cyklisty. Použité komponenty byly speciálně navrženy pro obrovské statické zatížení, takže i s vysokou odolností a kadencí je optimální trénink zaručen. Všechna kola jsou vybaveny speciální řemenovým pohonem, což zaručuje téměř bezhlučný provoz kola po mnoho let.


 
 

Líbí se Vám tato stránka?

Hustopečský
Kameňák

Tradiční závod horských a trekkingových kol pro širokou veřejnost pořádaný za podpory města Hustopeče a stálých partnerů. 

Technicky nenáročný terén je určen i pro začátečníky a širokou veřejnost. Délka závodu je 23 km (EASY) a 45,3 km (ELITE).

Více informací o Kameňáku

Vánoční desítka
Hustopeče

Tradiční závod amaterského běhu pro širokou veřejnost. Trasa převážně po asfaltu, kolem rybníku s jedním "výživným" stoupáním. 

6ti km závod je vyhlášen jako Běh s úsměvem, takže opravdu pro každého a po rovině. Součástí jsou závody dětí.  :-)

Více informací o Vánoční desítce