Moderní
Fitness centrum

Elena Buriánková

Od října se můžete těšit na pravidelné lekce jógy vždy v úterý! Novou instruktorkou je Elena Buriánková Jóga s Eli ॐ A co o sobě říká?

 

Jóga je pro mě vášní a postupně se stala mou životní filosofií. Miluju cestování a změny, které mě v životě posouvají. Po studíích na VŠ jsem se rozhodla vydat do světa za dobrodružstvím. Žila jsem necelého půl roku v karavanu v jižní Anglii a poté 2 roky na Novém Zélandu. Poznávala jsem sama sebe a život mi přinášel nemalé výzvy. Jógu jsem objevila před 7 lety v Olomouci, kdy mě velmi inspirovala lektorka, která zrovna přijela z Indie. Od té doby mě jóga provází na mé cestě, v časech dobrých i zlých, je to zkrátka moje láska.

 

Jóga mě naučila se ztišit, zklidnit a zpomalit. Vytvořit sama v sobě prostor, který mi poté umožňuje dívat se na věci z jiné perspektivy. Učí mě trpělivosti a vytrvalosti, jak fyzické, tak duševní. Díky józe jsem mnohem více propojená se svým tělem, pomáhá mi žít více v přítomnosti a uvádět věci v životě do souladu. Po 7 letech vlastní praxe jsem se rozhodla, že chci sdílet zkušenosti, jež jsem na své cestě posbírala a také předávat svou energii formou vedených lekcí. Absolvovala jsem proto instruktorský kurz a stala se certifikovaným lektorem.

 

Preferuji klidnější styly jógy, zejména hatha jógu nebo jin jógu, ale občas ráda zařadím do lekce také jemné plynutí ve formě vinyasa flow jógy. Mám ráda, když se můžeme zastavit a opravdu navnímat účinky jednotlivých pozic. Na mých lekcích se můžete těšit na protažení a posílení celého těla a mysli. Důležitou součástí bude také pranájáma a dechové techniky, mantry či meditace. Závěrečnou relaxaci si zpříjemníme voňavými aromaterapeutickými olejíčky. Každý z vás může přijít s jiným záměrem a očekáváním. Mým přáním je, aby jste z lekce odcházeli s čistou myslí a s příjemně zrelaxovaným tělem, zkrátka se cítili božsky.

 

Přijďte se společně propojit, sdílet krásný prostor plný klidu a plynutí, který si vytvoříme.

Moc se na všechny těším! Namaste.

Fotogalerie

Líbí se Vám tato stránka?

Hustopečský
Kameňák

Tradiční závod horských a trekkingových kol pro širokou veřejnost pořádaný za podpory města Hustopeče a stálých partnerů. 

Technicky nenáročný terén je určen i pro začátečníky a širokou veřejnost. Délka závodu je 23 km (EASY) a 45,3 km (ELITE).

Více informací o Kameňáku

Vánoční desítka
Hustopeče

Tradiční závod amaterského běhu pro širokou veřejnost. Trasa převážně po asfaltu, kolem rybníku s jedním "výživným" stoupáním. 

6ti km závod je vyhlášen jako Běh s úsměvem, takže opravdu pro každého a po rovině. Součástí jsou závody dětí.  :-)

Více informací o Vánoční desítce