Moderní
Fitness centrum

Běháte rádi?

Běháte rádi? Chcete se v zimním období připravovat systematicky na další sezónu? Chcete se účastnit závodů nebo jen zlepšit svoji fyzický stav? Neváhejte a pojeďte s námi na běžecký kemp.

Běžecký víkend Kořenec 29. 11. – 1. 12. 2013Běháte rádi? Chcete se v zimním období připravovat systematicky na další sezónu? Chcete se účastnit závodů nebo jen zlepšit svoji fyzický stav? Neváhejte a pojeďte s námi na běžecký kemp. Za tři dny nelze dohonit ani zlomit tréninkové manko. Není cílem se uštvat a pak se týden léčit. Cílem je získat správné návyky pro další individuální trénink. Program, objem a intenzita tréninků budou nastaveny tak, aby uspokojili jak pokročilé běžce a pravidelné účastníky závodů tak i úplné začátečníky, kteří teprve hledají způsob jak se zlepšit a zároveň nezničit a zůstat zdravý. Uvítáme účast všech, kteří se chtějí udržovat v dobré kondici a strávit příjemný víkend v krásné přírodě a v kolektivu aktivních lidí.

V rámci soustředění budeme mít k dispozici testovací set běžecké obuvi DIADORA. Nebudou chybět ani regenerační masáže za výhodnou cenu.

Datum: 15. 11. 2013

Líbí se Vám tato stránka?