Moderní
Fitness centrum

BOSU

BOSU® je opravdové unikátní balanční a stabilizační tréninkové zařízení, které navždy změní sportovní a fitness průmysl.

Název BOSU® je zkratka z anglického výrazu „BOth Sides Up“, tedy obě strany nahoru. Fitness náčiní, které dalo název celému cvičení, lze totiž používat dvěma způsoby - plochou stranou nahoru, ale i dolů, čehož je využíváno při nejrůznějších balančních cvičeních.

BOSU® je bezpečné a dovoluje téměř každému bez ohledu na úroveň jeho dovedností, se efektivně soustředit a zdokonalovat rovnováhu. Balanční trénink se pozitivně promítne do Vašeho života v mnoha směrech. Budete se pohybovat s větší grácii, než kdykoli před tím a budete mít vypracovanější břišní svaly, než s jakýmkoli jiným tréninkovým přístrojem nebo technikou, kterou jste kdy vyzkoušel. Budete hbitější a sebejistější než kdykoli před tím. Jednoduše se budete cítit lépe díky BOSU®.

Koncept cvičení vychází původně z rehabilitačních cvičení. BOSU® je jedinečným pomocníkem při zpevňování těla. Přispívá ke zlepšování držení těla a podporuje rovnováhu. V BOSU® si můžete vybrat mezi dvěma typy cvičení: BOSU® - Pilates a BOSU® - Cardio. První případ je vhodný opravdu pro širokou cílovou skupinu. Mohou cvičit všechny věkové kategorie, osoby všech stupňů fyzické zdatnosti.

BOSU® – Pilates je dokonce vhodný i pro budoucí maminky, které mimo jiné, posilují svaly pánevního dna. Jedná se o klidné cvičení zaměřené právě na zpevňování a posilování těla a ke zlepšení držení těla. Druhý typ cvičení, BOSU® Cardio, je oproti tomu svižné cvičení, kde se za zvuků rytmické hudby pořádně zapotíte…

BOSU® je novým směrem ve cvičení, který je účinný, dynamický a opravdu hodnotný. Nedostatek času je charakteristický pro náš současný životní způsob, a proto bychom se měli snažit dělat jen to, co nás baví a obohacuje náš život.

 

aaCo na první hodinu?

  • ručník
  • sportovní oblečení – triko, kraťasy, legíny (nejlépe pohlcující pot, je příjemnější na těle)
  • sportovní obuv, není třeba speciální
  • pití (před, během a po lekci vypít 1l a více vody nebo iontového nápoje)
  • dobrou náladu

Líbí se Vám tato stránka?