Moderní
Fitness centrum

Fit školka

Od září jsme pro vás připravili další projekt zaměřený na děti! 🤩Tentokrát pro děti ve věku od 3 do 6ti let! Fit školka bude kroužek, který bude probíhat každý čtvrtek od 15:30 a 16:30. ⏱Lekce povede naše lektorka a učitelka MŠ Sára Kopřivová ‼️Primárním zaměřením kroužku bude rozvoj hrubé motoriky formou her a všeobecná sportovní příprava. Kroužek nebude zaměřen na jeden konkrétní sport. Lekce budou probíhat formou her v uzavřeném vzdušném sále, kde bude mít instruktorka děti neustále pod dohledem - nebudeme se pohybovat v cvičebních prostorech Fitness Clubu.

Cena kroužku je 2.900Kč/pololetí
Náhrada lekcí není možná
Kapacita lekce 10 dětí

Přihlašování na tel: 778 743 443 nebo ZDE

Kroužek Fit školka navazuje na úspěšnou činnost Všeobecné sportovní přípravy. Rozšiřuje se tak záběr na další skupinu dětí předškolního věku od 3 do 6ti let.

Hlavním cílem kroužku je rozvoj pohybových aktivit a s tím související podpora zdravých návyků u malých dětí. V rámci Fit školky si vyzkouší řadu různých sportů. Mohou objevit svůj talent, či se správně naučit využívat cviky jako doplněk pro sportovní činnosti. Celkovým cílem je ukázat dětem hravým a přirozeným způsobem sportování.


 

Kroužek bude mít dvě etapy kopírující školní rok. 1. etapa 1.9.2023 – 31.1.2024, 2.etapa 1.2.2024 – 30.6.2024

Fotogalerie

Líbí se Vám tato stránka?