Moderní
Fitness centrum

INDOOR CYCLING

Co je to Indoor Cycling?

Jde o nejúčinnější a vysoce motivující kardio-vaskulární cvičení posledních let. Lekce probíhají na speciálních, v současnosti nejmodernějších kolech Tomahawk IC 7. Každý jezdec si volí zátěž, která mu vyhovuje. Tempo určuje rytmický hudební doprovod. Vše probíhá pod vedením lektora-držitele certifikátu Indoor Cycling. Cvičení je nenáročné na koordinaci pohybů, nezatěžuje kloubní systém a směřuje k celkovému procvičení svalů nohou a hýždí, ale také paží a svalů trupu. Již po několika cvičebních hodinách je znát úbytek tukových zásob a zlepšení fyzické kondice. Důraz je kladen i na správnou techniku jízdy na kole. 

Co na lekci?

  • čisté boty s pevnou podrážkou /můžete mít i tretry s SPD systémem/
  • sportovní oblečení /nejlépe cyklistické kraťasy, tričko nebo dres,čelenku/
  • malý ručník na otírání potu
  • láhev s pitím – nejlépe cyklolahev / min. 0,7 l /

Proč chodit na Indoor Cycling?

  • pro udržení a zvýšení fyzické kondice
  • pro udržení a redukci váhy
  • pro dobrý pocit

Pro koho je Indoor Cycling určen?

Pro všechny!!! Hubené i silnější – muže i ženy různé kondice a všech věkových kategorií.

Tomahawk ® je považován za německou luxusní automobilku pro indoor cycling kola a je jedním z předních výrobců. S více než 19 let zkušeností jsou inspirací pro tréninkové vybavení nejvyšší třídy.


Díky kolům TOMAHAWK ® může mít člověk pocit, že je profesionálem na cyklistiku i ve svém vlastním domě. Všechny modely byly vyvinuty za použití nejnovějších poznatků sportovní vědy a nabízí mnoho výhod pro cyklisty. Použité komponenty byly speciálně navrženy pro obrovské statické zatížení, takže i s vysokou odolností a kadencí je optimální trénink zaručen. Všechna kola jsou vybaveny speciální řemenovým pohonem, což zaručuje téměř bezhlučný provoz kola po mnoho let.


 
 

Líbí se Vám tato stránka?