Moderní
Fitness centrum

Fitness

Posilovna

Posilovnu tvoří 60 stanovišť profesionálních strojů v částečně oddělených místnostech. Zde najdete oddělení posilovacích strojů s možností nastavení zátěže pomocí cihliček nebo klasických kotoučů a oddělení s jednoručkami a nakládacími žerděmi.

Stroje jsou dimenzovány tak, aby byly vhodné jak pro začátečníky, ale stejně tak pro pokročilé nebo závodníky.

Cílem cvičení v posilovně je formovat tělo do tvarů, které právě vám připadají atraktivní a kde si můžete pomoci od bolesti např. kloubů, zad a podobně.

V posilovně můžete získávat svalovou hmotu, ztrácet nadbytečné kilogramy nebo obecně nabývat sílu.

 

Cardio zóna

 Volně navazuje na prostory posilovny. Kardiozónu tvoří 16 strojů – konkrétně běžecké pásy, eliptikaly (cross trainery), stepery a rotopedy Technogym a Matrix.

Cardiostroje jsou ideálním nástrojem k zahřátí organismu před cvičením, pro tréninky na redukci podkožního tuku, nebo mohou sloužit jako doplněk ke všem ostatním sportovním aktivitám.

Při pravidelném cvičení na kardiostrojích posílíte kardiovaskulární systém při aktivitě, která jen velmi málo zatěžuje klouby dolních končetin. Používáme profesionální stroje Technogym a Matrix, kteří již dlouhodobě stanovují měřítka kvality ve výrobě cardiostrojů.

 

Služby osobního trenéra

Pokud hledáte kvalitu a chcete jít tvrdě za svým cílem, doporučujeme vám osobní tréninky s trenéry Fitness clubu Freedom. Naši pečlivě vybraní trenéři jsou připraveni dohlížet na kvalitu vašeho cvičení. Budou vás motivovat do dalších a dalších tréninků, které vám dopomohou k úspěchům a splnění cílů, které jste si určili.

 

Chci se dozvědět více o osobních trenérech

Líbí se Vám tato stránka?