Moderní
Fitness centrum

Přirozená regenerace a hormonální bouře

Seminář pod vedením MUDr. TOMÁŠE SOUKUPA, Ph.D.

24.9. od 17:00

- Doplňky stravy při sportu... Má to smysl?? A jak na ně!

- 5 kroků k maximální regeneraci

- Role kmenových buněk a regulačních systémů v procesu přirozené regenerace

- Jak se bránit autoimunitním chorobám

- Inspirace z prvorepublikové kuchařky

MUDr. TOMÁŠ SOUKUP, Ph.D.
Specialista na výzkum kmenových buněk, regenerativní medicínu, výživový poradce, zakladatel sportovního centra GoMango (www.gomango.cz).
Tomáš Soukup se narodil v Liberci v roce 1980. Získal titul MUDr. a Ph.D. na Univerzitě Karlově v Praze v roce 2004 a 2012. Spolupracoval s Oxford University a University of Hong Kong. Během jeho studií pracoval i jako lektor na University of Hong Kong a Stanford University.
Od roku 2004 působí na Ústavu histologie a embryologie při Univerzitě Karlově v Praze, Lékařské fakultě v Hradci Králové, kde je v současné době učitelem a výzkumným pracovníkem. Tomáš Soukup je spoluautorem mezinárodního patentu, publikoval 49 odborných článků, prezentoval více než 250 odborných lekcí a mezinárodních prezentací. Je členem International Society for Stem Cell Research, Czech Society for Analytical Cytology, European Society for Artificial Organs, Czech Anatomical Society, Czech Histo-and Cytochemical Society a České lékařské komory.
Tomáš Soukup je také fitness trenér třídy II, mezinárodní TRX instruktor, mezinárodní SPINNING instruktor třídy 3, výživový poradce, zakladatel sportovního centra GoMango a maratonský a ultramaratonský běžec (doposud dokončil 28 maratonů – osobní rekord 2:54:17 a 12 ultramaratonů vč. UltraVasan).

Cena 350,- Kč
Přihlášky na info@fitnessfreedom.cz
Počet účastníků max 20 osob

Datum: 12. 9. 2018

Líbí se Vám tato stránka?