Moderní
Fitness centrum

Erika Dobišová

Ahoj, jmenuji se Erika. Jsem online tlumočnice pro neslyšící s vášní pro pohyb a zdravý životní styl. Možná jste mě mohli vidět na Instagramu, kde vytvářím ve spolupráci s trénery s Fitness Institut gymu cvičební videa přeložená do českého znakového jazyka pro neslyšící. Ráda bych vám pomohla objevit radost z pohybu a podpořla vás na cestě k lepšímu zdraví a šťastnějšímu životu!

Mé dobrodružství začalo v roce 2021, kdy jsem hledala únik ze svého sedavého zaměstnání. Naštěstí jsem našla inspiraci a sílu ve Fitness Institutu gym v Hustopečích, kde jsem pod vedením trenéra začala objevovat kouzlo fitness.

Mým hlavním cílem je být zrcadlem motivace a inspirace pro každou ženu, která touží po změně. Chci trénovat a podporovat ženy v jejich cestě ke zdraví a pohodě. Zároveň toužím být první znakující trenérkou pro neslyšící v ČR, aby i tato komunita měla možnost vstoupit do světa pohybu s jistotou a inspirací.

Můj tréninkový přístup se zaměřuje na osobní spojení a individuální péči. Nabízím osobní trénink, kde se můžeme společně zaměřit na vaše cíle a potřeby. Poté jsou k dispozici i skupinové lekce, které nabízejí podporu a inspiraci ve skupině lidí s podobnými cíli.

Moc ráda bych vám pomohla na vaší cestě k lepšímu zdraví a šťastnějšímu životu. Pokud se cítíte připraveni začít svou vlastní cestu k pohybu a zdraví, neváhejte mě kontaktovat. Vaše důvěra a odhodlání jsou pro mě velkou poctou. Těším se na naše společné dobrodružství! 

Absolvované kurzy

  • Certifikovaný instruktor fitness, Fitness Institut
  • Mobilita I. - stabilita, síla, Fitness Institut
  • Zásobník cviků, Fitness Institut
  • Bench press, mrtvý tah, dřep, Fitness Institut
  • Explozivní síla a plyometrie, Fitness Institut
  • Střed těla, aktivace středu těla, core, dech, Fitness Institut
  • Využití tréninku stabilizačního systému v silovém tréninku, Fitness Institut

 

Kontakt:

tel.: +420 775 644 577

e-mail: erika.dobisova@gmail.com

instagram: erika­_dobisova, fitafit_spj_czj

Fotogalerie

Líbí se Vám tato stránka?