Moderní
Fitness centrum

Kateřina Kadlecová

Ahoj, jmenuji se Kačka, je mi 23 let a jsem certifikovaná trenérka fitness. Mám vystudovaný bakalářský obor Chemie a technologie potravin na Mendelově univerzitě v Brně a nyní pokračuji na navazujícím magisterském studiu.

Sportování se stalo mou součástí už, když jsem si jako tříletá poprvé stoupla na lyže a sjela svůj první kopec v Němčičkách, kde už několik let působím jako instruktorka lyžování. Věnuji se převážně dětem, jak úplným začátečníkům, tak i pokročilejším. O zimních víkendech učím v lyžařské škole, školce nebo vedu individuální hodiny. Není přece lepšího pocitu, když víte, že jste někoho naučili něco nového, a ještě větším úspěchem je vidět vaše svěřence startovat na svých prvních lyžařských závodech. V tu chvíli si uvědomíte, že jste je nenaučili jen lyžovat, ale i k lásce ke sportu.

Zdravému životnímu stylu se věnuji už pár let, i z tohoto důvodu jsem si zvolila studijní

program Chemie a technologie potravin. Vědět, co obsahují a jak se zpracovávají potraviny, které pravidelně konzumuji, je pro mě jako studentku technologie potravin velice zásadní.

 

A teď něco k mému vztahu k fitness. Ve fitku jsem začala cvičit, když mi bylo 17 let a všechno to začalo právě ve Fitness Club Freedom. Po prvním měsíci jsem se rozhodla trénovat s trenérem, abych se vyhnula a předešla špatné technice, špatným stereotypům či případným úrazům. Silový trénink se stal mojí součástí a s postupem času jsem si uvědomovala, jak se pro mě tento sport stal srdcovou záležitostí. Každým dnem jsem se chtěla zlepšovat, pomáhat ostatním, vést je pohybu a naučit zdravému životnímu stylu. Pohyb přece nemusí být nuda, stačí jen přijít na to, co nás baví. A i když se po týdnu nedostaví očekávané výsledky, je důležité vytrvat a nevzdávat to. Je to jen začátek něčeho nového a nové cesty za lepším já.

 

V současné době trénuji ženy, muže, ale i děti. Zaměřuji se hlavně na silové cvičení, funkční trénink a s ním spojený hluboký stabilizační systém.

Proto ti položím pár jednoduchých otázek: Chceš si zlepšit svou kondici? Vytvarovat postavu? Zhubnout? Nabrat nějaké svaly nebo se prostě jen dokopat k pohybu?

Tak jsem tu pro tebe, ráda ti se vším pomůžu a naučím.

Absolvované kurzy

 • Certifikovaný instruktor fitness, Fitness Institut
 • Svalový růst, Fitness Institut
 • Moderní výživa, Institut Moderní Výživy
 • Trénink začátečníka, Fitness Institut
 • Flexibilita a mobilita spodní části těla, Fitness Institut
 • Suplementační postupy ve fitness a silových sportech, Fitness Institut
 • Výživa mikrobiomu, Fitness Institut
 • Tajemství mikrobiomu, Fitness Institut
 • Emoční tuk, Fitness Institut
 • Vše, co ví současná věda o příjmu bílkovin v silovém sportu, Fitness Institut
 • Metodika závodní přípravy – Bikini fitness, Fitness Institut

 

Kontakt:

tel.: +420 776 389 420

mail: katerina.kadlecova@fitnessfreedom.cz

instagram: katie_kadlecova

 

 

Fotogalerie

Líbí se Vám tato stránka?