Moderní
Fitness centrum

Kateřina Vomáčková


 

Ahoj,

 

Jmenuji se Kačka, je mi 21 let a o cvičení se zajímám od svých 16ti let. Nyní závodním aktivně v kulturistice, kde se mi podařilo dosáhnout zajímavých výsledků jako např. trojnásobná výhra na největší amatérské soutěži v Evropě s názvem Olympia amateur Eastern Europe.

Proč jsem začala cvičit? Bylo to z toho důvodu, že chtěla najít způsob, jak se rozvíjet po fyzické, tak duševní stránce. Cvičení se brzy stalo mou vášní a dávalo mi smysl se starat o své tělo, které díky své snaze a píli můžeme budovat k obrazu svému.

Osobně jsem v začátcích volila přístup, který bych nazvala pokus, omyl, jelikož jsem si nenašla vhodného trenéra a kvůli tomu jsem se neposouvala takovým tempem, jaké jsem od sebe očekávala. A právě tomu se chci u svých klientů vyvarovat.

Pokud tedy nechceš stát na místě a pouze jen zkoušet, jak na to, tak ti ráda ukážu, jak to dělat efektivně. Probereme spolu základy správného postavení těla a dýchání, zaměříme se na techniku prováděných cviků a najdeme spolu vhodný způsob, díky kterému budeš dosahovat svých požadovaných výsledků. Ať už je tvůj cíl zhubnout přebytečný tuk, formování postavy, nabírání svalové hmoty nebo rozvoj síly, vždy najdeme cestu, jak jej dosáhnout.

 

Dosavadní úspěchy v kulturistice:

3. místo Mistrovství České republiky 2020 – wellness fitness žen

1. místo Mistrovství České republiky 2020 – wellness fitness juniorek

2. místo Mistrovství Moravy a Slezska 2021 - wellness fitness žen

3. místo Mistrovství České republiky 2021 - wellness fitness žen

3. místo Diamond Cup Prague 2021 - wellness fitness žen

3x 1. místo Olympia amateur Eastern Europe – bikini fitness žen v kategorii nováčků, absolutní vítězství v kategorii nováčků a vítězství ve své výškové kategorii

2. místo Evls Prague – bikini fitness žen
 

Absolvované kurzy:

Instruktor fitness – Vital Institut

 

Na koho se zaměřuji:

Zaměřuji se na lidi, kteří se chtějí ve svém těle cítit skvěle. Mým cílem je zdravý a sebevědomý klient, který najde důvod proč milovat pohyb. Ať už jsi tedy úplný začátečník nebo pokročilý, jsem tu pro tebe a ráda ti vše vysvětlím.

  • Tvarování postavy a redukce tuku
  • Nabírání svalové hmoty
  • Správné držení těla a dýchání
  • Správná technika cvičení
  • Silový rozvoj
  • Zlepšení kondice

 

Kontakt:

Tel.: + 420 737 368 756

Instagram: katerinavomackova

e-mail: kacka.vomackova@gmail.com

 

Fotogalerie

Líbí se Vám tato stránka?