Moderní
Fitness centrum

Simona Buchtová

Ahoj,

jmenuji se Simča, je mi 20 let a jsem certifikovaným funkčním trenérem se zdravotním zaměřením.
Zdraví mého těla a pohyb obecně pro mě byly vždy velké téma. Mým cílem je učit lidi své tělo ovládat s vědomím, že dokáže vše, co po něm budou chtít.


Ráda propojuji funkční silový trénink s metodami jako je SPS a DNS. Takže ať už chceš posouvat hranice své fyzické zdatnosti, nebo se zbavit bolestí spjatých s pohybovým aparátem, pomůžu ti vytvořit návyky, které ti pomohou dosáhnout tvého vytíženého cíle.

Ráda se s vámi uvidím na skupinových lekcích kruhových funkčních tréninků, kde se primárně soustředíme na zvládnutí techniky. Budete si pak jistí správností provádění cviků i sami doma. Určitě se ale nemusíte bát, že bychom se nezapotili.

Cvičení se věnuji od útlého věku. Ve 13 mi byla diagnostikována skolióza a další dva roky jsem více jak 20 hodin denně musela fungovat v ortopedickém korzetu. Od té doby se můj přístup ke cvičení začal měnit. Zastávám názor, že naše tělo musí být hlavně funkční, zdravé a jeho vzhled je plus, které ale stojí až na druhém místě. 

Budu se na vás těšit na osobních trénincích, které si uděláme co nejpestřejší a podle vašich priorit. 

Na co se zaměřuji:

Mobilita celého těla
Rozvoj síly 
Dechový stereotyp 
správné držení těla 
Tvarování postavy 
Posílení středu těla

 

Co můžete očekávat od skupinových lekcí:

Obsahem našich tréninků bude cvičení s vlastní váhou, abyste si svůj trénink mohli vzít všude s sebou. Dále budeme používat pomůcky, jako jsou kettlebell, expandéry, TRX, balanční plošiny, atd…
Vytrénujeme tak naše tělo v jeho schopnostech, kterými jsou například stabilita, koordinace pohybu, síla, mobilita, vytrvalost.

Jsem tu pro vás, i pokud potřebujete více individuální přístup. Na osobním tréninku ti sestavíme cvičební plán na míru, podle představy tvého cíle.

Na co se zaměřuji:

  • Rozvoj síly
  • Zlepšení techniky
  • Mobilita
  • Posílení středu těla a pánevního dna
  • Tvarování postavy
  • Správné držení těla a dechový stereotyp

 

Certifikace:

Funkční trenér se zdravotním zaměřením (Vital institut)

Střed těla, aktivace, core, dech (Fitness Institut)

Zásobník cviků (Fitness Institut)

 

tel: 604 633 730

mail: simonabuchtova1@seznam.cz

 

Fotogalerie

Líbí se Vám tato stránka?