Moderní
Fitness centrum

Změny! A proč?

Jaké změny se udály ve Fitness club Freedom od 1. 8. a proč věříme, že vám zlepší trénink?

Od 1. srpna jste měli možnost v našem fitness centru zaznamenat hned několik změn. Jaké jsou, proč k nim došlo, jaký je výhled do budoucna, a proč věříme, že vám cvičení ve fitness centru tyto změny hlavně zpříjemní? #atJeVamLepe

 

Změna otevírací doby – najeli jsme na novou otevírací dobu, ve které již nenajdete polední pauzu. Nechceme, aby váš trénink byl svázán tím, že musíte končit „před obědem“ nebo naopak můžete na trénink až odpoledne. A tak jedeme od rána nonstop a polední pauzu jsme zrušili.

Přesun kardio zóny – z fitness centra je krásný výhled ven, a tak je škoda jej nevyužít a nepodpořit tak přirozený start tréninku denním světlem. Přesunuli jsme tak kardio zónu do prostředí oken, kde se budete cítit příjemněji a máte hezký výhled na okolí fitness centra.

Přesun silové zóny – silová zóna v budoucnu doslova volá po rozšíření o další klece, hrazdy, stojany, lana, gumovou podlahu a jiné možnosti tréninku. A jelikož není naše fitness centru nafukovací, a stávající místo již nenabízelo volné kapacity, ani dostatek bezpečí, bylo třeba přesunout zónu těžkých vah na pevnější podlahu a větší prostor. Zaujalo tedy místo ve středu fitness centra namísto přesunuté kardio zóny.

Změny v rozmístění strojů – v prostoru fitness centra jsme trochu více „učesali“ stroje pro trénink. Prostor je tak vzdušnější a logičtější, záda najdete vedle zad, nohy vedle nohou, jednoduše vše tak, abyste nemuseli dlouze hledat a trénovalo se vám příjemněji.

Rozšíření funkční zóny – původně méně využívaný prostor hned vedle baru se nyní snažíme oživit a rozšířit do něj zónu funkčního tréninku. Těchto pár metrů navíc je škoda nevyužít, a tak mimo standardně dříve využívané „modré plochy“, můžete nyní v klidu využít i prostor hned vedle baru, kde najdete kettlebelly, expandery, pytle nebo různé boxy.

Zrušení zákazu vlastního pití – tento dřívější zákaz netřeba více komentovat. Pijte si při tréninku to, co potřebujete. Na našem baru najdete karnitinové drinky, vodu, monstry, jednoduše vše, co bylo tradičně ve Freedomu žádané.

Botníky a přezouvání u vstupu do fitness centra – ambicí našeho fitness centra je být co nejčistším provozem. A tak bychom rádi „odstranili“ praxi přechodu v zimě zablácených nebo mokrých bot místy, kde přecházíte zpět do fitness centra nebo fitness centrem samotným. Rádi bychom tak zavedli botníky u dveří, ve kterých si můžete zanechat svoji obuv a náš provoz se tak stane výrazně čistším. Ostatně, je to běžná praxe nejen v našich domovech, ale také ostatních fitness centrech.

Věříme, že se vám bude v mírně novém prostředí líbit! Přeci jen, děláme to hlavně pro váš lepší komfort v tréninku!

Za team Fitness club Freedom - Jenda

#fitnessClub

 

Datum: 9. 8. 2022

Líbí se Vám tato stránka?