Moderní
Fitness centrum

Aktuality

Změna nastavení osobních tréninků | 28. 8. 2023

Vážení zákazníci, na základě Vašich požadavků proběhne od 1.9. změna u nastavení osobních tréninků. Lekce u osobního trenéra již nebude zahrnovat vstupné. Nově tak bude možné kombinovat permanentky do fitness, členství do fitness a benefitní karty i na osobní tréninky

Společně s touto změnou dojde od 1.9. ke zrušení permanentek k osobním trenérům a drobným úpravám ceníku. viz. https://www.fitnessfreedom.cz/cenik

Veškeré permanentky a členství zakoupené před tímto datem budou platit i nadále

Jak funguje rezervační systém? | 3. 1. 2023

Protože se nám množí dotazy jak funguje rezervační systém, rozhodli jsme se pro vás sepsat nejčastější otázky a odpovědi.


Rezervační systém slouží k automatizaci odbavení, zjednodušení a zpříjemnění vašeho pobytu u nás. Rovněž slouží k tomu, ať nemusíte pokaždé volat, či osobně provádět a rušit rezervace. Je u nás také mnoho lidí se stejným jménem a příjmením a rezervační systém a přiřazená členská karta zaručují, že nedojde k chybě.

Kondiční cvičení pro ženy s Radmilou (uzavřený kurz) | 23. 12. 2022


OBSAZENO

Skupinové kondiční cvičení pro ženy, jejichž cílem je buď zhubnout, udržet či zvýšit úroveň fyzické kondice, nebo si prostě každý týden s "ženskýma” zacvičit. Nejedná se o taneční, ale o sálovou lekci, ve které budeme cvičit zejména s vlastní vahou těla či s fitness pomůckami. Objem a intenzita tréninku je volena dle úrovně cvičících a během kurzu se střídají různé metody (kruhový trénink, HIIT, tabata aj.). Tréninky na sebe v plánu logicky navazují, začíná se zlehka a postupně se přidává. Kurz je uzavřený a navazující. Trvá 10 týdnů v termínu leden až březen 2023, další v termínu duben až červen 2023.

Lekce ocení ti, kteří chtějí cvičit pro své zdraví a dobrý pocit. Jsou vhodné pro začátečníky, věčné začátečníky nebo pro ty, kteří se cvičení občas věnují, ale chtěli by konečně začít pořádně a vyvarovat se chybám. 

Každé úterý od 16:30
První zkušební lekce zdarma
Kapacita omezena na 10 osob
Celková cena: 1.900Kč (10 lekcí + 1 zkušební zdarma)
Registrace zde: shorturl.at/gPVW4

Změny! A proč? | 9. 8. 2022

Jaké změny se udály ve Fitness club Freedom od 1. 8. a proč věříme, že vám zlepší trénink?

Od 1. srpna jste měli možnost v našem fitness centru zaznamenat hned několik změn. Jaké jsou, proč k nim došlo, jaký je výhled do budoucna, a proč věříme, že vám cvičení ve fitness centru tyto změny hlavně zpříjemní? #atJeVamLepe

 

Změna otevírací doby – najeli jsme na novou otevírací dobu, ve které již nenajdete polední pauzu. Nechceme, aby váš trénink byl svázán tím, že musíte končit „před obědem“ nebo naopak můžete na trénink až odpoledne. A tak jedeme od rána nonstop a polední pauzu jsme zrušili.

Přesun kardio zóny – z fitness centra je krásný výhled ven, a tak je škoda jej nevyužít a nepodpořit tak přirozený start tréninku denním světlem. Přesunuli jsme tak kardio zónu do prostředí oken, kde se budete cítit příjemněji a máte hezký výhled na okolí fitness centra.

Přesun silové zóny – silová zóna v budoucnu doslova volá po rozšíření o další klece, hrazdy, stojany, lana, gumovou podlahu a jiné možnosti tréninku. A jelikož není naše fitness centru nafukovací, a stávající místo již nenabízelo volné kapacity, ani dostatek bezpečí, bylo třeba přesunout zónu těžkých vah na pevnější podlahu a větší prostor. Zaujalo tedy místo ve středu fitness centra namísto přesunuté kardio zóny.

Změny v rozmístění strojů – v prostoru fitness centra jsme trochu více „učesali“ stroje pro trénink. Prostor je tak vzdušnější a logičtější, záda najdete vedle zad, nohy vedle nohou, jednoduše vše tak, abyste nemuseli dlouze hledat a trénovalo se vám příjemněji.

Rozšíření funkční zóny – původně méně využívaný prostor hned vedle baru se nyní snažíme oživit a rozšířit do něj zónu funkčního tréninku. Těchto pár metrů navíc je škoda nevyužít, a tak mimo standardně dříve využívané „modré plochy“, můžete nyní v klidu využít i prostor hned vedle baru, kde najdete kettlebelly, expandery, pytle nebo různé boxy.

Zrušení zákazu vlastního pití – tento dřívější zákaz netřeba více komentovat. Pijte si při tréninku to, co potřebujete. Na našem baru najdete karnitinové drinky, vodu, monstry, jednoduše vše, co bylo tradičně ve Freedomu žádané.

Botníky a přezouvání u vstupu do fitness centra – ambicí našeho fitness centra je být co nejčistším provozem. A tak bychom rádi „odstranili“ praxi přechodu v zimě zablácených nebo mokrých bot místy, kde přecházíte zpět do fitness centra nebo fitness centrem samotným. Rádi bychom tak zavedli botníky u dveří, ve kterých si můžete zanechat svoji obuv a náš provoz se tak stane výrazně čistším. Ostatně, je to běžná praxe nejen v našich domovech, ale také ostatních fitness centrech.

Věříme, že se vám bude v mírně novém prostředí líbit! Přeci jen, děláme to hlavně pro váš lepší komfort v tréninku!

Za team Fitness club Freedom - Jenda

#fitnessClub

 

Fungujeme bez omezení | 1. 10. 2020

Fungujeme bez omezení

Otevíráme 27.4. v 8:00 | 24. 4. 2020

Otevíráme v pondělí 27.4. v 8:00!

- v celých prostorech je nutné mít zakrytý obličej
- před a po cvičení je nutné provést dezinfekci
- používejte prosím ručník
- stroje po použití prosím dezinfikujte
- jednorázové rukavice jsou k dispozici
- toalety je možné využívat v mezipatře
- dodržujte rozestupy 2m viz. vyznačené body na podlaze
- je možné zakoupit pouze balené nápoje a potraviny
- skupinové lekce budou obnoveny příští týden, max kapacita 8 lidí na lekci + instruktor
- VSP prozatím pozastavena
- buďte k sobě prosím ohleduplní
- dbejte instrukcí personálu
- šatny a sprchy uzavřeny
- permanentky a členství jsou automaticky prodloužena

Klubové členství | 10. 1. 2019

Vážení zákazníci, neustále se snažíme zkvalitňovat naše služby a vycházet vstříc vašim přáním a požadavkům. Z tohoto důvodu zavádíme nové Klubové členství fitness. S tímto členstvím máte jedinečnou možnost ušetřit! Více info u managera clubu, na jan.kralik@fitnessfreedom.cz nebo na tel. 778 743 443

Seminář - základy stravy a suplementace ve fitness | 7. 1. 2019

Ve spolupráci s našim nutričním terapeutem Petrem Loskotem jsme pro vás připravili tříhodinový seminář na téma základy stravy a suplementace ve fitness.

Něco málo o Petrovi
Mgr. Petr Loskot je absolventem oboru Nutriční specialista na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně, kde aktuálně studuje doktorské studium a přednáší především sportovní výživu a podílí se na výuce dalších předmětů. Dále ho můžete znát jako autora článků o výživě a tréninku na webu Aktin.cz a v neposlední řadě jako lektora Fitness Institutu.
Jeho nedávnou přednášku v Brně na téma "Low-carb vs. low-fat a vliv na sportovní výkon" navštívilo více než 80 posluchačů.

Osnova:
- na co všechno má vliv výživa (nejen) u fitness sportovce (zdravotní prevence, chronické choroby, zranění)

- nastavení příjmu energie, bílkovin, sacharidů a tuků vzhledem k vašemu cíli (udržování, rýsování, objem)

- nejčastějí mýty spojené s fitness výživou (frekvence příjmu stravy, low-carb vs. low-fat, trénink nalačno, škodlivost vysokého příjmu bílkovin, atd.)

- které doplňky stravy má smysl užívat? (Nejefektivnější doplňky stravy pro celkové zdraví sportovce, ale i do objemu a diety)

Seminář bude trvat tři hodiny z kterých bude jedna hodina věnována vašim dotazům a diskuzi.

Cena 300,-Kč
Přihlášení pouze prostřednictvím mailu na info@fitnessfreedom.cz

Počet účastníků omezen na 20 osob

Zdražení | 1. 12. 2018


Vážení zákazníci, od 1.1.2019 jsme nuceni přistoupit k nepopulárnímu kroku a to poprvé od roku 2016 mírně zdražit. Důvodem jsou stále rostoucí náklady na energie. Věříme, že i přes toto nepatrné zdražení nám zachováte svou přízeň. Děkujeme za pochopení.

 

Indoorcycling maraton pro MŠ Pastelka | 7. 11. 2018

Dovolte, abychom Vás pozvali na 
Indoorcyclingový maraton, kde výtěžek ze startovného bude věnován na nákup potřeb pro Mateřskou školku Pastelka v Hustopečích. 

Akce proběhne 24.11.

Jedná se o několikahodinový indoorcycling maraton, který bude veden našimi profesionálními instruktory. Aby to lépe šlapalo, tak vám pořádne pecky zahraje DJ_TommyS!

Startovné je dobrovolné - při vstupu na recepci bude umístěna pokladnička, do které můžete přispět.


Začínáme ve 14:00. Zda pojedete hodinu, dvě, tři, či dokonce čtyři hodiny, je zcela na vás!

14:00 Martina
15:00 Anita
16:00 Lukáš
17:00 Ivana

Rezervaci provedete v rezervačním systému nebo ne tel. 778 743 443


Pojďme podpořit dobrou věc!

P.S. Přispět může i ten, kdo nešlape!

Suplementy | 9. 10. 2018

Je libo protein, spalovač tuku, funkční nápoj, veganský protein nebo jen vitamíny?
Nakupujete suplementy přes internet a čekáte doma na pošťáka? Platíte poštovné? Chcete poradit při výběru vhodného suplementu? Musíte si pro své suplementy jezdit do obchodu? 

Už více nemusíte! Své suplementy je možné objednat a vyzvednout u nás za zvýhodněné ceny!
Jak? Stačí poslat vaši objednávku (nejlépe odkazy na produkty) nebo dotaz do formuláře níže a poté jen vyzvednout na recepci. 
Není to jednoduché?

Přirozená regenerace a hormonální bouře | 12. 9. 2018

Seminář pod vedením MUDr. TOMÁŠE SOUKUPA, Ph.D.

24.9. od 17:00

- Doplňky stravy při sportu... Má to smysl?? A jak na ně!

- 5 kroků k maximální regeneraci

- Role kmenových buněk a regulačních systémů v procesu přirozené regenerace

- Jak se bránit autoimunitním chorobám

- Inspirace z prvorepublikové kuchařky

MUDr. TOMÁŠ SOUKUP, Ph.D.
Specialista na výzkum kmenových buněk, regenerativní medicínu, výživový poradce, zakladatel sportovního centra GoMango (www.gomango.cz).
Tomáš Soukup se narodil v Liberci v roce 1980. Získal titul MUDr. a Ph.D. na Univerzitě Karlově v Praze v roce 2004 a 2012. Spolupracoval s Oxford University a University of Hong Kong. Během jeho studií pracoval i jako lektor na University of Hong Kong a Stanford University.
Od roku 2004 působí na Ústavu histologie a embryologie při Univerzitě Karlově v Praze, Lékařské fakultě v Hradci Králové, kde je v současné době učitelem a výzkumným pracovníkem. Tomáš Soukup je spoluautorem mezinárodního patentu, publikoval 49 odborných článků, prezentoval více než 250 odborných lekcí a mezinárodních prezentací. Je členem International Society for Stem Cell Research, Czech Society for Analytical Cytology, European Society for Artificial Organs, Czech Anatomical Society, Czech Histo-and Cytochemical Society a České lékařské komory.
Tomáš Soukup je také fitness trenér třídy II, mezinárodní TRX instruktor, mezinárodní SPINNING instruktor třídy 3, výživový poradce, zakladatel sportovního centra GoMango a maratonský a ultramaratonský běžec (doposud dokončil 28 maratonů – osobní rekord 2:54:17 a 12 ultramaratonů vč. UltraVasan).

Cena 350,- Kč
Přihlášky na info@fitnessfreedom.cz
Počet účastníků max 20 osob

Všeobecná sportovní příprava | 14. 9. 2016

Záleží Vám na mimoškolních aktivitách Vašeho dítěte?

Chcete se podílet na jeho správném sportovním rozvoji?

Přihlaste ho do nového kroužku Všeobecné sportovní přípravy!

Hodiny vedené zkušeným trenérem s profesionálním přístupem.

Dvakrát týdně v prostorách našeho Fitness Clubu Freedom


Cena za pololetí 1 000,-Kč

Více info na info@fitnessfreedom.cz nebo +420 722 665 446

Slavnostní otevření Fitness club Freedom Hustopeče | 8. 2. 2016

 
Posted by Fitness club Freedom on Sunday, February 7, 2016Přejeme příjemnou zábavu. Pusťte si video ze slavnostního otevření Fitness club Freedom Hustopeče. Děkujeme našim partnerům, kteří nám pomohli při realizaci moderního fitness a přejeme všem návštěvníkům příjemné zážitky a budoucí skvělou formu a splnění vašich přání. Pro Fitness club Freedom vyrobil Zbyněk Surovec.

Od 1.2. 2016 jedeme naostro! | 31. 1. 2016

A jak že to bude u nás vypadat? Tak na to se můžete podívat ve videu.
Těšíme se na všechny!
Váš Fitness club Freedom

První skupinové cvičení odstartují maminky | 31. 1. 2016

V úterý od 10 - 11h odstartují skupinové lekce maminky s dětmi pod vedením Dariny Zemanové.

 

Stěhování | 25. 1. 2016

PÁTEK – NEDĚLE       29.-31.1.2016 ZAVŘENO z důvodu STĚHOVÁNÍ.

Nový Fitness club Freedom otevíráme v pondělí 1.2.2016 od 8:00h na Vinařské 244/1.

Finiš před otevřením nového Fitness club Freedom. | 19. 1. 2016

Tak jak to ve sportu bývá..... Závěr, chcete-li finiš, je vždy nejnáročnější. Sledujte náš profil na facebooku, budeme vás zde i nadále informovat. Taky bychom vás chtěli pozvat na slavnostní otevření 5. února.
 

Novinky z dokončování rekonstrukce Fitness club Freedom | 1. 12. 2015

Sledujte náš facebook profil fitnessfreedom

POZOR ! ZMĚNA PROVOZNÍ DOBY! | 12. 10. 2015

Od 1.11.2015 najíždíme na novou provozní dobu!

Senioři opět cvičí v našem fitness | 11. 10. 2015

Díky projektu JMK na rehabilitaci, můžou opět docházet na cvičení  naši senioři a pod dohledem trenérky Hanky Žižkové posilovat, protahovat a zlepšovat svoji kondici.

Cyklo trénink na Hustopečský Kameňák. | 25. 8. 2015

Sraz k cyklo tréninku na Hustopečský Kameňák opět v neděli 30.8. v 10:00h v Autokempu. Jistý je nějaký Korcův pád či kotoul z biku a pivko po tréninku. Tentokrát pojedeme trasu obráceně do protisměru.

Naše pravidelné středeční běhání pokračuje | 25. 8. 2015

Každou středu v 18h sraz na náměstí před Fitness club Freedom.

Lehká tréninková vyjížďka po nové trase Kameňáku 2015 | 21. 8. 2015

Chcete si vyzkoušet a zažít novou trasu Kameňáku 2015?
V neděli pořádáme tréninkovou vyjížďku po naší nové trase, abychom vyzkoušeli největší lákadla jako je rozhledna a sjezd z Kamenného vrchu, který se jel zatím vždy jen nahoru.

Sraz je v neděli v 10h v autokempu, odkud budeme také vyjíždět. Pojedeme jedno kolo 23km, kdo bude chtít přidáme si ještě jedno, nebo vyrazíme vyjet nohy jinam. Po té navrhujeme občerstvení v cíli v kempu. Takže Garminy, kapesné a dobrou náladu sebou.
Pozvěte i své přátele a známé.

Další stránky: 1 2 3 4

Líbí se Vám tato stránka?